nwonews.pl

nwonews.pl – dom, biznes, zdrowie

biznes żabka
Biznes

Prowadzenie sklepu Żabka może być łatwiejsze niż wcześniej

Założenie własnego sklepu Żabka nie należy do najtrudniejszych czynności. Całemu procesowi bardzo sprzyja elastyczny program wprowadzania początkującego przedsiębiorcy w cały system działania sklepu. Oprócz niedużych kosztów ważny jest skuteczny know-how, który pozwala wielu właścicielom sklepów Żabka generować satysfakcjonujące zyski. Na to wszystko mogli dotychczas liczyć przedsiębiorcy współpracujący z siecią. Teraz oferta dla franczyzobiorców Żabki została urozmaicona o nowy produkt – „Polisę na biznes”.

„Polisa na biznes” dla właścicieli sklepów Żabka – zadłużenie franczyzobiorców może być zrekompensowane

Jednym z największych zagrożeń, z jakimi muszą radzić sobie właściciele sklepów, są problemy finansowe. Niestety w pewnych przypadkach może dotyczyć to również franczyzobiorców sklepów Żabka. Zadłużenie czasem może się pojawić w przypadku prowadzenia każdej działalności gospodarczej.

W sytuacji gdy pojawią się zbyt duże zobowiązania finansowe, wielu przedsiębiorców obawia się zamknięcia punktu Żabka. Zadłużenie może być dość dużym kosztem, na który nie stać przedsiębiorcy.. „Polisa na biznes” ma zabezpieczyć franczyzobiorców przed sytuacjami, kiedy po zamknięciu sklepu mają saldo ujemne – reguluje należność pozostałą z końcem działalności.

Jak skonstruowana jest „Polisa na biznes”?

„Polisa na biznes” jest programem ubezpieczeniowym, który powstał we współpracy ze specjalistami, a także franczyzobiorcami sklepów Żabka. Zadłużenie, które może pojawić się na koniec działalności, jest zabezpieczone właśnie tym programem. W efekcie osoby, które zdecydują się z niego skorzystać, mogą liczyć na wsparcie w spłacie nawet i całościowej kwoty.

Celem wdrożenia polisy jest przede wszystkim zminimalizowanie ryzyka związanego z ewentualnym  prawdopodobieństwem niepowodzenia przedsięwzięć biznesowych, które są realizowane w ramach franczyzy sieci Żabka. Franczyza, długi i zakończenie działalności mogą ze sobą współgrać. Wystarczy, że przedsiębiorca zdecyduje się skorzystać z produktu „Polisa na biznes”.

Ile kosztuje „Polisa na biznes” w sklepach Żabka?

Prowadzenie własnej działalności może być naprawdę proste, szczególnie jeśli chodzi o sklepy Żabka. Franczyza, długi, obsługa klientów czy rozwijanie własnego punktu to elementy, które składają się na prowadzenie biznesu. Można odpowiednio się zabezpieczyć, wybierając ofertę ubezpieczeniową, jaką oferuje sieć Żabka. Franczyza, długi i inne kwestie związane z działalnością mogą być odpowiednio chronione. Czasami zdarza się, że przedsiębiorcy nie chcą otworzyć własnego punktu właśnie ze względu na to, że boją się ryzyka związanego z prowadzeniem działalności.

Między innymi dlatego powstała „Polisa na biznes”. Aby z niej skorzystać, nie trzeba wydawać dużych pieniędzy. Ze względu na wielkość sieci i dofinansowanie ze strony Żabki, wysokość składki  może wynosi  już nawet kilkadziesiąt złotych. W porównaniu z kosztami, jakie można ponieść w przypadku długów, jest to dość atrakcyjna oferta, która może przekonać do współpracy z Żabką wciąż zastanawiających się przedsiębiorców.