nwonews.pl

nwonews.pl – dom, biznes, zdrowie

Prezent na święta dla żony
Lifestyle

Prezent na święta dla żony, który ją wzruszy!

Święta to taki magiczny czas w roku, kiedy na moment zapominamy o troskach codziennego życia i skupiamy się przede wszystkim na naszej rodzinie i przyjaciołach. Te kilka dni spędzonych w gronie najbliższych to okazja do okazania swojej wdzięczności za ich obecność w naszym życiu i wszystko co dla nas robią. Z tego względu okres przedświąteczny, choć pełen ekscytacji i podniosłości, niesie za sobą pewne stresujące sytuacje. Jednym z takich przyjemnych, aczkolwiek wymagających czasu i głębszego zastanowienia obowiązków jest wybór odpowiedniego prezentu dla szczególnie ważnych dla nas osób. Przed takim wyborem stają między innymi wszyscy mężowie, którzy pragną, aby ich ukochane dostały upominek, na który zasługują. Jaki podarunek wzruszy każdą żonę i sprawi, że jej serce będzie przepełnione radością? Z pewnością będzie to prezent w formie przeżycia. W przeciwieństwie do upominków materialnych, zostanie on w jej pamięci na zawsze w formie wspomnień, które będzie mogła pielęgnować. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje wzruszających podarunków. 

Dzień SPA

Każda żona, niezależnie od tego czy jest matką lub może już nawet babcią, troszczy się o swoich bliskich. Jeśli nie pracuje zawodowo, to często zajmuje się domem, wykonując wiele nieodpłatnych obowiązków, takich jak gotowanie czy sprzątanie. W Polsce nierzadko zdarza się, że kobieta łączy obie te funkcje, za co należy jej się szczególne uznanie. W końcu taka praca męczy równie mocno, jeśli nie mocniej niż etat w biurze i jakakolwiek inna posada. Z tego względu warto zafundować żonie chwilę odpoczynku od codziennych zajęć jako prezent świąteczny. Czasem już kilka godzin relaksu wystarczy, aby zrzucić z barków kobiety cały stres i sprawić, że przypomni sobie, jaka jest piękna.

dzień w spa

Indywidualna lekcja pole dance

Dbanie o siebie najlepiej zacząć od wewnątrz. Nic tak nie buduje pewności siebie kobiety jak treningi pole dance. Jest to wyjątkowy sport, który oprócz oczywistej korzyści jaką jest poprawa kondycji fizycznej, niesie za sobą też szereg innych zalet. Pole dance jest dyscypliną, która przede wszystkim ma uczyć kobiety życzliwego patrzenia na swoje ciało i pokochania go takim, jakie jest. Osoby z długim stażem małżeńskim często zapominają o swoich potrzebach, w całości poświęcając się obowiązkom rodzinnym. Wybierając indywidualną lekcję pole dance możesz podarować swojej żonie nową pasję, która będzie strefą poświęconą tylko jej potrzebom.

nauka pole dance

Rodzinna sesja zdjęciowa

Spotykając się w rodzinnym w gronie przy okazji takich uroczystości jak święta Bożego Narodzenia, często zauważamy nieuchronny upływ czasu. Widzimy jak zmieniają się nasi bliscy, a szczególnie jak szybko rosną nasze dzieci. Warto zachować wspólne chwile w taki sposób, aby móc do nich wracać nawet lata później. Nie ma lepszego sposobu na utrwalenie wspomnień niż rodzinna sesja zdjęciowa. Voucher na Portret rodzinny to pomysł na wyjątkowo sentymentalny upominek, który wzruszy każdą wrażliwą duszę.

rodzinna sesja zdjeciowa

Lot awionetką dla dwojga

Dla wielu osób nie ma nic bardziej wzruszającego od spędzania romantycznych chwil w towarzystwie ukochanej lub ukochanego, dlatego nasza trzecia propozycja to podarunek, z którego będziesz mógł skorzystać wraz z żoną. Lot awionetką dla dwojga nad jednym z polskich miast i jego okolicami to idealny podarunek dla kobiety pragnącej odrobiny wrażeń. Podniebna przygoda pozwoli spojrzeć na życie z innej perspektywy, a przeżywanie jej u boku drugiej połówki sprawi, że zostanie ona w pamięci osoby obdarowanej na zawsze.

lot awionetką

Jazda OFF ROAD 4×4

Ostatnia propozycja to prezent dla fanek mocnych wrażeń, które nie boją się ekstremalnych wyzwań za kierownicą terenowego samochodu. Jazda OFF ROAD 4×4 odbywająca się w jednym z miast na terenie całego kraju. Motoryzacja to wspaniała odskocznia od codziennej rutyny, dlatego taki podarunek na pewno przypadnie do gustu zapracowanej żonie. Jest to dobry pomysł na prezent zarówno dla kobiety, która zazwyczaj nie zdecydowałaby się na taką przejażdżkę oraz dla takiej, która już kiedyś brała udział w podobnej atrakcji. Choć w pierwszej chwili taki prezent może wydać się mało wzruszający, to wiele kobiet może chwycić za serce postawa męża, który wspiera ich zainteresowania niezależnie od tego, czy są one uznawane za typowo kobiece czy męskie. Posiadanie u swojego boku osoby, która zachęca nas do ciągłego rozwoju i odkrywania nowych pasji to chyba najlepszy prezent jaki może dostać każda żona.

jazda offroad

Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się pomocne w poszukiwaniach upominku idealnego. Po więcej inspiracji warto zajrzeć na stronę Prezentmarzeń.