nwonews.pl

nwonews.pl – dom, biznes, zdrowie

Audi Perfect Lease
Lifestyle

Nowe Audi w korzystnym finansowaniu

Leasing Audi jest popularną metodą finansowania samochodów. Klienci często wybierają tę formę finansowania, w szczególności, jeśli chodzi o przedsiębiorstwa. Ma to związek z korzyściami podatkowymi, jakie firma może mieć dzięki leasingowi. Co to jest leasing, jakie są jego zalety, co można sfinansować leasingiem i kto może go otrzymać – o tym wszystkim w niniejszym artykule.

Finansowanie za pomocą leasingu – co to takiego?

Poprzez umowę leasingu leasingodawca kupuje od dostawcy przedmiot i oddaje go do użytkowania leasingobiorcy na określony czas. Za użytkowanie przedmiotu leasingu, leasingobiorca płaci leasingodawcy określone umową raty leasingowe. W leasingu właścicielem aż do końca trwania umowy właścicielem jest leasingodawca. Dopiero po zakończeniu umowy (i często zapłacie wykopu) prawa własności przechodzą na leasingobiorcę. W przeciwieństwie do kredytu leasing nie obniża zdolności kredytowej. Przedmiotem umowy leasingowej może być wszystko, co związane jest z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Niemniej jednak, od zawsze najpopularniejsze były samochody osobowe oraz samochody dostawcze. Klienci wiodący prym wśród korzystających z leasingu to: firmy transportowe, przedstawiciele handlowi, lekarze. Sfinansować leasingiem można samochody nowe, ale także używane. W przypadku samochodów używanych niezbędna jest ekspertyza techniczna lub wycena rzeczoznawcy.

Finansującym leasing są banki, jednak u większości dealerów samochodów można skorzystać z leasingu

Przykładem jest VW FS (Volkswagen Financial Services). Posiada on w swojej ofercie klasyczny leasing oraz Audi Perfect Lease. Wariant można dopasować do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Audi Perfect Lease stał się bardzo popularny w ostatnim czasie. Jest to nowoczesna forma leasingu – oznacza korzystanie z samochodu, jak w abonamencie. Wyróżnia się krótkim czasem trwania umowy leasingowej, dzięki czemu przedsiębiorca może cieszyć się nowiutkim samochodem nawet co dwa lata. Nie musi korzystać z wieloletniego leasingu (jak w przypadku klasycznego). Jest to idealne rozwiązanie, jeśli ktoś pragnie cieszyć się marką premium, nie wiązać się na długi okres czasu, a po dwóch latach wymienić auto na nowszy model. W salonach audi są gotowe samochody, które można sfinansować za pomocą leasingu. Co więcej, na miejscu można otrzymać od ręki ofertę na zakup samochodu oraz ofertę leasingową. Stanowi to ogromną dogodność dla klienta, który ceni sobie czas i kompleksową obsługę. Co więcej, ubezpieczenie auta także można załatwić u dealera. Niewątpliwie największą korzyścią ze skorzystania z leasingu bezpośrednio u dealera jest minimum formalności. Często można otrzymać promocyjną (konkurencyjną) ofertę na leasing Audi, a nawet specjalne zniżki na samochód. Na stronie internetowej VW FS udostępniony jest kalkulator leasingowy, dzięki któremu klient może sam wstępnie skalkulować ratę. Może także zostawić kontakt do siebie z prośbą o skontaktowanie się konsultanta – jeżeli jest zainteresowany leasingiem. Już za kilkuset złotych miesięcznie można jeździć wymarzonym Audi. Długość umowy leasingowej, wysokość wkładu własnego, wysokość wykupu oraz oprocentowanie są najważniejszymi przesłankami, które decydują o wysokości raty leasingu. Zdecydowana większość klientów właśnie tym kieruje się przy finansowaniu leasingiem. Wskazanymi powyżej parametrami można dowolnie manewrować, dzięki czemu ratę można dopasować indywidualnie do zapotrzebowania danego klienta/ przedsiębiorstwa. Audi wyszło naprzeciw potrzebom klienta i wprowadza coraz nowsze udogodnienia, ulepszając leasing.