3 11 stycznia - Polacy kontra agentura obcych... - Nwonews.pl
Witaj w serwisie nwo!

Serwis nwo powstał z myślą o ludziach poszukujących prawdy o otaczającym nas świecie.

Jeśli podobnie jak my masz już dość ciągłych kłamstw, interesujesz się poruszaną w naszym portalu tematyką, posiadasz informacje którymi chciałbyś się podzielić lub piszesz artykuły tematyczne - zarejestruj się! Rejestracja zajmie ci tylko chwilę dając dostęp do wielu dodatkowych możliwości.

Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się!

Newsy z sieci

11 stycznia - Polacy kontra agentura obcych...

Jutro dojdzie do próby sił. Polskiej większości w parlamencie i polskiego rządu z konfidentami obcuch nazywanymi dla niepoznaki "totalną opozycją". Ludzie Swetru i Gregora juz bez żadnej osłony dążą ...

Jutro dojdzie do próby sił. Polskiej większości w  parlamencie i polskiego rządu z konfidentami obcuch nazywanymi dla niepoznaki "totalną opozycją". Ludzie Swetru i Gregora juz bez żadnej osłony dążą do wywołania kryzysu państwa. I nie wadzi im, że poprzez swoje działania ujawniają swoją agenturalność i obcych mocodawców. Tak przed wiekami zrywali sejmy agenci obcych dworów. Za pieniądze sprzedawali honor, godność i zasady. Akurat tych wartości nie są w stanie sprzedawać PO-szuści i "nowośmieszni" z prostej przyczyny - nigdy ich nie mieli. Widać wyraźnie, że rząd PiS naruszyl już tak wiele interesów, zepsuł tak wiele geszeftów, że nie ma na co czekać. Dla Sorosa i jemu podobnych nie ma żadnego znaczenia, że Swetru ze swymi głupimi paniulkami czy Gregor ze swą łąajdacką bandą skompromitują się totalnie jutro. To tylko pajace, które dostały pieniądze i mają wykonać zadania a nie zastanawiać się nad swoja przyszłością. za pieniądze znajdą się nowi "liderzy" i nowe "partie broniące demokracji".

 

"Nowośmieszni" to tylko produkt me(n)dialnej propagandy, zbudowany za pieniądze międzynarodowych geszefciarzy, by rozbijac parlament. To nie jest polityczna partia bo nie buduje struktur, nie zakorzenia się w Polsce. Od razu widać, że to twór na jeden sezon. Dlatego nie prowadzą żadnej pracy parlamentarnej, istnieja tylko na ekranach telewizorów. Ale Swetru juz się zużył i mocno osmieszył, przydałby się ktoś następny. Poza tym to "partia" - bankrut, nie dotrwa do końca kadencji. PO-mafia jest o krok od rozpadu. Gregor nie panuje nad "swoimi" kolesiami, wie, że każdy fałszywy ruch wykorzystaja ludzie Tuska i politycznie go zamordują. Pewnie dlatego tak się napina i jest "bezkompromisowy". Większośc jego kolesi rozumie, że za trzy lata zamiast ław sejmowych będą okupowac ławy oskarzonych albo...więzienne spacerniaki. I nikt w UE nie będzie o nich pamiętał...

 

 W tej grze na "twardy kurs" tzw. opozycji widać rękę Tuska. On może wrócić tutaj tylko na wezwanie elyty, gdy dotychczasowi liderzy skompromitują sie zupełnie. Swetru i brodaty alimenciarz w ciągu kilku dni z gorliwych "obrońców demokracji" zamienili sie w zwykłych zakłamanych lumpów bez przyzwoitości. Oni juz nikogo nigdzie nie poprowadza. Jeżeli jutro Gregor zaliczy klęskę - w co wierzę - to Tusk dla wielu może okazać się ratunkowym kołem.On ma takn wiele za uszami, że prędzej czy później na pewno trafi do ZK. Uratowac go może tylko zmiana władzy w Polsce. I to zmiana gwałtowna, a nie za pomoca wyborczej kartki.

 

Dlatego przestrzegam i proszę- bądźmy gotowi bronić tej władzy zdecydowanie i realnie. Wątpiącym w możliwość dokonania przez PO-sitwę jutro kryminalnych czynów w parlamencie zadaję proste pytanie - a byli Państwo w stanie wyobrazić sobie Smoleńsk przed 10 kwietnia? Myśleli Państwo, że przy współudziale ówczesnego premiera rządu i marszałka Sejmu można było zaplanować i dokonać "katastrofy" na elicie państwa? Nawet za cenę śmierci własnych partyjnych kolegów...pilnujmy Polski!


Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/yagon-12/11-stycznia-polacy-kontra-agentura-obcych

Komentarz polityczny | Witold Gadowski: Rosjanie są w stanie kierować rzeszą uc...
Naukowcy: w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne Naukowcy wzywają Zi...
Rosyjskie i ukraińskie służby specjalne rozgrywają kwestię antypolskich atak&...
Suwerenność informacyjna W stosunkach międzynarodowych pojęcie suwerennośc...
Polski ekspert: „Barierą dla Rosji jest Łukaszenko, jeśli go zabraknie &n...
Komentuj przez FB