3 Kontrowersyjne zdjęcia ze Smoleńska - Nwonews.pl
Witaj w serwisie nwo!

Serwis nwo powstał z myślą o ludziach poszukujących prawdy o otaczającym nas świecie.

Jeśli podobnie jak my masz już dość ciągłych kłamstw, interesujesz się poruszaną w naszym portalu tematyką, posiadasz informacje którymi chciałbyś się podzielić lub piszesz artykuły tematyczne - zarejestruj się! Rejestracja zajmie ci tylko chwilę dając dostęp do wielu dodatkowych możliwości.

Logowanie
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się!

Newsy z sieci

Kontrowersyjne zdjęcia ze Smoleńska

Powoli temat katastrofy w Smoleńsku oddala nam się, a ja nie dawno zdobyłem "niesamowite" jak dla mnie zdjęcia. Myślę, że trzeba pokazywać takie zdjęci...

Powoli temat katastrofy w Smoleńsku oddala nam się, a ja nie dawno zdobyłem "niesamowite" jak dla mnie zdjęcia. Myślę, że trzeba pokazywać takie zdjęcia ponieważ mogą one wprowadzić co nieco do dyskusji na ten temat, do filmu załączam również artykuł, znaleziony w sieci.Były z US Navy (emeryt).:
Od strony technicznej i bezpieczeństwa za przygotowanie tej misji przelotu Prezydenta i najważniejszych funkcjonariuszy III RP w dniu 10 kwietnia 2010 roku do Smoleńska a potem przejazdu do Katynia byli i są ODPOWIEDZIALNI następujący urzędnicy obecnej III RP:

1. gen.bryg. Marian JANICKI ??? Szef Biura Ochrony Rządu (BOR).

2. Jerzy Miller czyli DYLETANT w randze Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

3. Bogdan Klich, obecny Minister Obrony Narodowej.

4. Donald Tusk, obecny premier rządu tej III RP.

Wcześniej, w latach 2001 ??? 2005 ten Marian Janicki był Zastępca Szefa Biura Ochrony Rządu od spraw Logistyki BOR.

Cala logistyka misji Prezydenta III RP gdziekolwiek by się przemieszczał załatwiając interesy na rzecz Państwa Polskiego, a zwłaszcza do krajów NIE przyjaznych Polsce jak do Rosji, tak podróż MUSI być odpowiednio przygotowana przez szefostwo BOR i inne służby za co płaci im polski podatnik.
Kompetencja pilota rządowego samolotu jest wykonanie lotu zgodnie ze wszystkimi procedurami latania, lecz samo przygotowanie tego lotu pod względem CAŁOŚCIOWEGO bezpieczeństwa Prezydenta w tej misji konkretnie do Katynia w dniu 10 kwietnia 2010 roku na ziemi oraz w powietrzu było świętym OBOWIĄZKIEM szefa BOR gen.bryg. Mariana JANICKIEGO.

Nawet ELEMENTARNE, najbardziej podstawowe wymogi oraz PROCEDURY zapewnienia bezpieczeństwa przelotu tego samolotu Prezydenta do Smoleńska NIE zostały spełnione !!!

ODPOWIEDZIALNY szef Biura Ochrony Rządu gen.bryg. Marian JANICKI dokładnie, doskonale wiedział, ze w tej misji też będą uczestniczyć NAJWAŻNIEJSI dowódcy Wojska Polskiego, to tym bardziej gen. Janicki powinien nadać statut tej misji szczególnie ważnej od strony bezpieczeństwa aby na 100% zabezpieczyć BEZPIECZEŃSTWO Prezydenta, ale tez generałów NATO będących na pokładzie tej misji Tu-154 do Smoleńska i Katynia.

Na przykład w ramach tej procedury zabezpieczenia bezpieczeństwa Prezydenckiego samolotu, powinien polecieć CO NAJMNIEJ jeden samolot o 24 godziny wcześniej z odpowiednimi wykwalifikowanymi funkcjonariuszami BOR co powinno było być zawczasu uzgodnione z władzami Rosji.

Następnie lub w ostateczności KONIECZNIE kilka godzin wcześniej powinien polecieć inny `szpicowy samolot' BOR-u , z POLSKIMI agentami fachowcami BOR w celu merytorycznego ustalenia w ostatniej chwili czy ze względów pogodowo-atmosferycznych oraz technicznego wyposażenia, sprawności działania lotniska w godzinach planowanego lądowania Prezydenckiego samolotu w Smoleńsku definitywnie i ostatecznie OCENIĆ bezpieczeństwo lądowania tego Prezydenckiego samolotu w Smoleńsku czy tez wcześniejszemu określeniu ZAPASOWEGO lotniska uzgodnionego z Rosja co ostatecznie powinno decydować przez BOR o ostatecznym ladowaniu Prezydenckiego samolotu czy tez nie lądowaniu na tym lotnisku w Smoleńsku lub innym zapasowym.

Gdy prezydent USA leci z misja do kraju niezbyt przyjaznego do USA to 3 dni lub wcześniej do tego kraju leci transportowy samolot US Force, na którego pokładzie sa samochody, własna karetka pogotowia, na pokładzie tego samolotu jest tez sala operacyjna itd a ponadto tez specjaliści z biura ochrony rządu USA, którzy sprawdzają stan techniczny lotniska pod każdym względem wraz grupa tajniaków, którzy obstawiają lotnisko przed przylotem prezydenta co jest wcześniej uzgadniane z krajem odwiedzin.

Każdy wyjazd prezydenta USA poza USA jest przygotowywany przez cały sztab specjalistów, którego obrady można obejrzeć na filmach DVD znajdujących się w sprzedażny dla zwykłych przeciętnych ludzi w sklepach z DVD.

Na ogol do krajów `mniej bezpiecznych' lub niezbyt przyjaznych dla USA procedury misji prezydenta są przygotowywane z jeszcze większą troska zabezpieczenia Prezydenta , wiceprezydenta czy sekretarza stanu USA, wtedy gdy z misja ma polecieć Prezydent to wtedy lecą DWA samoloty Air Force One, tak aby jacyś terroryści nie wiedzieli w KTÓRYM konkretnie samolocie jest prezydent USA.
Ten drugi Air Force One w ostatniej chwili ląduje na lotnisku najbliżej oddalonym od docelowego na którym ląduje Prezydent i jest zabezpieczeniem w jakiś nie przewidzianych sytuacjach.
Ponadto teoretycznie ten ten pierwszy Air Force One jest na 200% sprawny, ale zawsze jest obawa ze może być zaatakowany przez jakiś terrorystów wiec ZAWSZE jest zabezpieczany DRUGIM identycznym egzemplarzem Air Force One, który jest w gestii vice-prezydenta USA, Sekretarza Stanu (premiera) lub dla celów użycia nadzwyczajnego, gdy nawalił ten pierwszy podstawowy Air Force One.

Te podstawowe PROCEDUR, środków zabezpieczenia bezpieczeństwa prezydenta USA w czasie jego misji w samym USA i poza USA dosyć obrazowo pokazuje dokumentalno-historyczny film pt.

`Secret Access: Air Force One DVD' który można kupić za jedyne $20, link tutaj:

http://shop.history.com/detail.php?p=71434&v=history&ecid=PRF-2100982&p a=PRF-2100982

Na pewno ten polski BOR posiada podobne procedury dla zabezpieczenia bezpieczeństwa podroży Prezydenta, o których jest mowa w powyższym dokumentalno-historyczny film skierowanym dla przeciętnego widza.
Pomijając samego pilota widać jak na dłoni, ze inne służby BOR kompletnie jakby CELOWO zignorowały ta konkretna misje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Dowódców poszczególnych rodzajów broni Wojska Polskiego.

Na polkach księgarskich w USA jest pond to cały szereg innych filmów dokumentalno-historycznych na temat tego jak zabezpiecza się bezpieczeństwo podroży zagranicznych najważniejszych urzędników administracji amerykańskiej.

Polecam te filmy sobie kupić i obejrzeć w celu zorientowania się do jakiego stopnia był i jest opieszały obecny szef BOR-u gen.bryg. Marian JANICKI:

National Geographic: On Board Air Force One (2009)
Cena: $18
http://www.amazon.com/National-Geographic-Board-Air-Force/dp/B001O2UTU4 /ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=dvd&qid=1271743360&sr=1-3

Air Force One: A History (Modern Marvels) [DVD] (1997)
http://www.amazon.com/Air-Force-One-History-Marvels/dp/B000XZOJRC/ref=s r_1_11?ie=UTF8&s=dvd&qid=1271743360&sr=1-11

Air Force One, Flight II ??? The Planes and the Presidents (1991)
http://www.amazon.com/Air-Force-One-Flight-Presidents/dp/B00005T30T/ref =sr_1_12?ie=UTF8&s=dvd&qid=1271743360&sr=1-12

O tych sprawach zabezpieczeń prezydenta USA i jego bezpieczeństwa był i jest bardzo dokładnie zorientowany obecny szef BOR-u, M.Janicki, gdyż to on brał udział w procedurach przygotowania DWÓCH misji Georga W. Busha do Polski, gdy był szefem LOGISTYKI w BOR od 2001 roku do 2007 roku, a następnie został najważniejszym szefem BOR.

Obecnie szef Biura Ochrony Rządu gen.bryg. Marian Janicki powinien być pilnie ARESZTOWANY, aby uniemożliwić jemu zacieranie śladów swoich zaniedbań , które doprowadziły do śmierci Prezydenta III RP oraz pozostałych osób, które zginęły w tej katastrofie.

Ponadto Jerzy Miller, obecny Minister Spraw Wewnętrznych oraz sam Donald Tusk jako premier powinni być ARESZTOWANI, gdyż oni NIEZAPRZECZALNIE są WSPÓŁWINNYMI, którzy swoimi BARDZO POWAŻNYMI ZANIEDBANIAMI na swoich stanowiskach doprowadzili do tej katastrofy w Smoleńsku, ale także doprowadziło do OŚMIESZENIA Państwa Polskiego na arenie międzynarodowej.

Wcale nie należny się zdziwić, a nawet domagać aby przedstawiciele Polskich Sil Zbrojnych ARESZTOWANIA Donalda Tuska, Jerzego Millera, Mariana Janickiego pod zarzutem przyczynienia się do katastrofy prezydenckiego samolotu Tu-154 w której zginęli Prezydent III RP , najważniejsi oficerowie Wojska Polskiego oraz najważniejsi urzędnicy administracji państwowej czyli razem 96 osób.

Ponadto należny obciążyć odpowiedzialnością za ta tragedie Bogdana Klicha obecnego Ministra Obrony Narodowej, który współpracuje z BOR + SKW.

Ta tragiczna katastrofa w dniu 10 kwietnia 2010 roku nosi znamiona celowego ZAMACHU na Prezydenta III RP, gdyż w styczniu 2006 roku Donald Tusk ODGRAŻAŁ się Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, ze w przyszłości `:Doprowadzi do takiego kryzysu politycznego Polsce jakiego jeszcze Polska nie widziała' (powołany rząd Tuska po wyborach 2007 roku próbował ośmieszyć pozycje Prezydenta III RP nie ustanawiając finansowego budżetu Państwa w KONSTYTUCYJNYM terminie, wiec Prezydent ustawowo zagroził ustawowym rozwiązaniem tego Sejm z ogłoszeniem nowych wybory do Sejmu, który by wyłonił nowych posłów a potem Nowy rząd ZDOLNY do ustalenia najważniejszej sprawy- budżetu Państwa ??? Wtedy to Tusk groził L.Kaczyńskiemu ze jego OBALI i zrobi taka ???zadymę' w Polsce ze Prezydent się nie połapie z rozumem ??? tak twierdził publicznie Tusk w styczniu 2008 roku.

I wygląda na to ze D.Tusk razem z jego przestępcza antypolska, proniemiecka mafia o nazwie `;Platforma Obywatelska' właśnie doprowadzili do takiego kryzysu politycznego doprowadzając do ZAMORDOWANIA Prezydenta III RP.

Donald Tusk nie wiadomo dlaczego nie został do dzisiaj rozliczony z tych werbalnych kryminalnych GRÓŹB pod adresem Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Odpowiedz Usuń

Komentarz polityczny | Witold Gadowski: Rosjanie są w stanie kierować rzeszą uc...
Naukowcy: w 2017 roku Ziemię czeka piekło klimatyczne Naukowcy wzywają Zi...
Rosyjskie i ukraińskie służby specjalne rozgrywają kwestię antypolskich atak&...
Suwerenność informacyjna W stosunkach międzynarodowych pojęcie suwerennośc...
Polski ekspert: „Barierą dla Rosji jest Łukaszenko, jeśli go zabraknie &n...
Mindx (06 / 05 / 2010)
0

Czy naprawdę nikt nie moderuje dodawanych tutaj artykułów, chociażby pod względem wyglądu? Tekst powyżej, aż razi od błędów ortograficznych, pomijając już pisanie bez polskich znaków i retoryke tego tekstu... żenada.

Odpowiedz
Pawelbrodnica (06 / 05 / 2010)
0

wiem mindx, ale czy moja nie wiedza w ortografii dyskredyduje mnie do zamieszczania nowych postów ?

Odpowiedz
Admin (06 / 05 / 2010)
0

Paweł, poprawiłem ci tekst, ale następnym razem proszę, używaj polskich znaków.

Odpowiedz
Mindx (06 / 05 / 2010)
0

Pawełbrodnica: nie dyskredytuje, ale chyba nie ma sensu wstawiania postów które ciężko jest przeczytać. A przecież edycja i nawet automatyczna poprawa tekstu w dowolnym edytorze to 3 minuty roboty.

Pozdrawiam!

Odpowiedz
Boli (06 / 05 / 2010)
0

osz kurcze, no czemu ZNOWU YOUTUBE, czy naprawdę nie umiecie się obejść w inny sposób? NORMALNA strona, NORMALNE ZDJĘCIA itp?

 

Przez to wasze youtube "służby" mają teraz wymówkę nt. "strzałów", bo jakiś kretyn zamiast pobrać materiał NIEREKOMPRESOWANY z źródła, dał z ...YT.

Efekt znacie.

Nawet tu dawałem kopię ORGINAŁU i co...

Odpowiedz
Boli (06 / 05 / 2010)
0

upd: ....darujcie sobie z tymi fotkami, to jest koszmar.

Odpowiedz
Sonda (06 / 05 / 2010)
0

polecam forum i blog ze smolenska     http://smolensk.ws/blog/182.html

Odpowiedz
Olo1988 (06 / 05 / 2010)
0

@Boli

Owszem, ale dzieki temu dostało sie to do opini publicznej. Władza może się tłumaczyć i wykręcać wszelkimi sposobami. Inforamcja poszła już między ludzi, miejmy nadzieję że owocne będą nasze starania i ruch nieposłuszeństwa obywatelskiego w końcu nastąpi.

Odpowiedz
NWO71 (06 / 05 / 2010)
0

mimo szokujacej tresci materialu ,choc zdjecia w odbiorze to koszmar,dobrze ze sie pojawił ,moze rzuci nowe swiatlo na te tragiczna katastrofe ,moze ktos ma mozliwosci analizy tych szokujacych zdęc pod kontem autentyku

Odpowiedz
Kmicic (06 / 05 / 2010)
0

To są manekiny podobne do tych, które urzywane są w crash testach

Odpowiedz
Pawelbrodnica (06 / 05 / 2010)
0

Koledzy, wiedziałem że zbiorę baty za ten film ale nie skupiajcie się na tym jaki jestem okropny tylko powiedzcie mi gdzie są wszyscy którzy krzyczeli ze Rosjanie strzelali do Polaków? skoro widzimy ogrom zniszczenia.
Admin - dzięki za poprawki tekstu.

Odpowiedz
Verita, (07 / 05 / 2010)
0

Wy naprawdę wierzycie, że to nasi rodacy ...

to kolejna odsłona scenografii......

 

Odpowiedz
Oleandro (08 / 05 / 2010)
0

A może wstawiający ten film dotarłby do orginałów zamiast siać panikę i grozę ???

Te fotki z ciałami to fotki z zupełnie innej katastrofy

Wszystkie fotki z rozwalonym samolotem są orginalne i robione telefonem nokia a te z ciałami wstawione dla picu robione są telefonem sony-ericson , wstawiający nie zadał sobie nawet trudu by zmienić to na jeden format i by zmieć nazwe telefonu

Foty dodane po to byśmy uwierzyli że to się stało tam i że tam leżały ciała a nadal nie ma pewnie nie będzie ani jednej foty z katastrofy i z ciałem bo nawet naoczni świadkowie którzy byli kilka minut po katastrofie nie widzieli ani jednego kawałka ciała ani jednego fotela czy kawałka fotela a w samolocie znajdowało się ok 150 foteli dla pasażerów

Czy patrząc na foty z ciałami nie zadaliście sobie pytania dlaczego one są w tak dobrym stanie a rosjanie mówili o dużym rozczłonkowaniu i spaleniu

Myślenie niektórych boli ale zapewniam was że nie boli.

Odpowiedz
TWeb (08 / 05 / 2010)
0

@Boli

 

Nawet tu dawałem kopię ORGINAŁU i co...

Mógłbyś wstawić linka do niego? Byłbym ci naprawdę wdzięczny. Wszędzie szukałem oryginału, lecz nie mogłem znaleść.

Odpowiedz
Pawelbrodnica (09 / 05 / 2010)
0

oleandro przestan bredzic jesli znasz rosyjski zapraszam na forum w smolensku a jesli chcecie zrodlo do fotek podam je bez problemu tylko napiszcie na youtubie  ale przestan pizdzic, ze nikt nic nie widzial bo skad to mozesz wiedziec !! zapewne wierzysz ze autor drugiego filmikiu zostal zasztyletowany i odcieto mu kroplowke ta ??

a co do boli to od dluszego czasu czytam jego wypowiedzi i sadze ze za duzo pije przy kompie

Pozdro

Odpowiedz
Oleandro (13 / 05 / 2010)
0

Pawelbrodnica - ty chyba masz problemy i ze wzrokiem i z mózgiem

Powtarzam jeszcze raz - to nie są ciała z samolotu tu - 154M !

Analizowałem każdą fotkę i np: na jednej dodano photoshopem  biało-czerwoną wstążkę ! W jakim celu ?

Wjakim celu siejesz groze , by zwiększyć oglądalność a może po prostu jesteś naiwny jak dziecko neo i wierzysz we wszystko co ci się powie ?

Wstawianie takich kłamliwych filmików całkowicie podważa wiarygodność całego portalu.

Daj link do orginalnej galerii to sprawdzę czy jest to ta sama galeria którą i ja ściągnołem.

Odpowiedz
Tony (15 / 05 / 2010)
0

W dniu tragedii miałem mieszane uczucia minął miesiąc czuję żal ogromny smutek ból i wściekłośc  a przede wszystkim bezsilnośc chciałbym się obudzic z tego koszmaru ...wiem że to niemożliwe tak czuje się dziś całe mnóstwo Polaków cała moja rodzina jak życ ,jak życ w tym świecie fałszu i zakłamania jak życ w tym kraju czy on należy jeszcze do nas czy do  zdrajców ludzi bez honoru czy te słowa coś jeszcze znaczą ,jestem wsciekły

Odpowiedz
Komentuj przez FB